KARGO SÜRECİ

Siparişleriniz İstanbul'da bulunan merkezimizden UPS Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Siparişleriniz sipariş onayınızı müteakip 1-3 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır. Paketiniz kargo şirketine teslim edildikten ortalama 1-5 iş günü içerisinde kayıtlı teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir.

Kargo takip numaranız işleme alındıktan sonra siparişte kullanmış olduğunuz mail adresinize otomatik olarak iletilecektir.

Değişim/iade durumunda, internet sitemizde yer alan değişim/iade süreci koşullarına tabi olmak şartı ile, iadesi veya değiştirilmesi istenen ürün/ürünler UPS Kargo şirketi ile ücretsiz olarak bize geri gönderilebilir. İade/değişim işlemi için UPS Kargo dışında bir kargo şirketi seçmeniz durumunda Şirketimiz kargo masraflarından sorumlu olmayacaktır, bu durumda kargo ücretini ödemeniz gerekir.

 

İADE

Ürünlerimizin kullanılmamış, etiketi kopartılmamış ve zarar görmemiş olması koşulu ile 15 gün içerisinde değişimini veya iadenizi sağlayabilirsiniz. Ürün adresimize ulaştığında ücret iadesi gerçekleşecektir. 3-5 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız kartınıza iade gerçekleşecektir.

Teslimat veya değişim ücretleri tarafımızca karşılanacaktır. Ürünü UPS kargo ile adresimize gönderebilirsiniz.